wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

ICOONE to  najskuteczniejsza i najlepsza metoda  modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Najnowszy Icoone to opatentowana technologia, która łączy niezależne zmotoryzowane głowice w technologii Roboderm®  Zabiegi Icoone są zabiegami certyfikowanymi przez FDA, co oznacza, że zabiegi  Icoone są skuteczne i oferuje delikatną a zarazem efektywną stymulację.

istotą laseroterapii jest oddziaływanie wiązką światła na wybrany obszar skóry w taki sposób, aby absorpcja promieniowania była skuteczna, a zamiana energii światła laserowego na inny rodzaj energii wywoływała oczekiwany efekt. Xlase Plus łączy w sobie technologie laser Nd:Yag oraz CPL (skalibrowane światło pulsacyjne)

Długo wyczekiwany, izraelski system frakcyjnego odmładzania skóry Tixel – to jedna z najbardziej pożądanych technologii liftingujących bez użycia lasera.

W aparacie Tixel po raz pierwszy została wykorzystana opatentowana technologia TMA (termomechaniczna ablacja). jest to całkowicie nowa metoda frakcyjnego odmładzania z wykorzystaniem naturalnego ciepła (bez użycia lasera czy fal radiowych). technologia zapewnia szybki i bezpieczny przepływ energii cieplnej do skóry z dużą precyzją. dzięki procesom frakcyjnym uruchamiane są procesy stymulacji kolagenu i regeneracji skóry, przy czym skutki uboczne są prawie niewidoczne.

Opiera się na podstawowych technikach masażu jak akupresura czy praca na przebiegu kanałów energetycznych niezmiennych od ponad 500 lat. Jego korzenie sięgają XV wieku, bazują na Anmie, tradycyjnym systemie masażu w Japonii. Anma oznacza nacisnąć (An) i pocierać (Ma). Anma zmniejsza napięcia, poprawia krążenie, odmładza organizm oraz pozwala osiągnąć głęboki relaks. Japoński masaż twarzy jest sposobem, aby zrównoważyć ciało i uspokoić podrażniony układ nerwowy. To głęboka terapia, która normalizuje funkcje całego organizmu. W rezultacie otrzymujemy ciało zdrowe i mocne.

nasz instytut jest pierwszym certyfikowanym miejsce w Płocku przeszkolenym w zakresie bezpiecznego i skutecznego wykonywania zabiegów Cooltech.

kriolipoliza !! nowość !! to zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.