wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

jest elektronicznym urządzeniem medycznym, które zwiększa przepuszczalność skóry dzięki zaawansowanej technologii wykorzystującej zjawisko elektroforoporacji. zwiększenie przepuszczalności warstwy rogowej ułatwia dostęp skłądników funkcjonalnych  do głębszych warstw skóry gdzie zachodzą mechanizmy naprawcze. stanowi nowy sposób wprowadzania substacji aktywnych w leczeniu cellulitu, zmarszczek, rozstępów i wiotkości skóry. jest to metoda nieiwazyjna, szybka i bezpieczna.

maksymalne bezpieczeństwo
tmt system został tak zaprojektowany, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo pacjentowi. parametry techniczne urządzenia są odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i wprowadzanych substancji i ich zakres jest całkowicie bezpieczny.

programy zabiegowe:

za pomocą tmt system można wykonać 8 rodzajów zabiegów estetycznych, dla których zostały opracowane specjalne programy: antycellulitowy, na cellulit zlokalizowany, na rozstępy, ujędrniający, odmładzający, regenerujący skórę po słońcu, program ochrony naczyń oraz na przebarwienia.

7x

większa penetracja substancji do warstwy rogowej

14x

większa penetracja substancji aktywnych do naskórka

40x

większa penetracja substancji aktywnych do skóry właściwej


G1 Balancer
Przyspieszacz („booster”), wykorzystujący pojedynczą dawkę wysokostężonych substancji czynnych o małej masie cząsteczkowej, indukujących syntezę kolagenu i elastyny, zapewniając głębokie nawilżenie tkanek. Dzięki swoim właściwościom, optymalnie przygotowuje skórę do wszelkich zabiegów estetycznych, przyspieszając tym samym procesy naprawcze tkanek.
Wskazania:
- Przeciw starzeniu się w stopniu 1 i 2
- Przeciw starzeniu się w okolicy oczu
- Przed zabiegiem chirurgicznym
- Przywrócenie równowagi komórkowej

+47% KOLAGEN
+21% ELASTYNA

G2 Regenerance
„Booster” stosowany w jednej dawce, zawierający wysokie stężenie substancji czynnych o małej masie cząsteczkowej, aktywujący i przyspieszający mechanizmy naprawcze skóry. Dzięki swoim właściwościom poprawia zdolność gojenia i przyspiesza regenerację tkanek.
Wskazania:
- Przeciwdziałanie skutkom starzenia się w stopniu 3 i 4
- Po zabiegach chirurgicznych
WYNIKI BADAŃ IN VITRO
Przyspieszona naprawa tkanek.
Całkowita likwidacja uszkodzenia tkanki po 24 godzinach

G3 Smoother
„Booster” stosowany w jednej dawce, zawiera wysokie stężenie substancji czynnych w postaci niosomów, co przyspiesza ich wchłanianie. Dzięki swym właściwościom zmniejsza nadwrażliwość skóry, zmniejsza nasilenie, wzmacnia ściany włosowatych naczyń krwionośnych i tonizuje skórę.
Wskazania:
- Przeciwdziałanie skutkom starzenia się skóry wrażliwej
- Zaczerwienienie, rumień


 

G4 „Push-up & lift”
„Booster” stosowany w jednej dawce, z wysokim stężeniem substancji czynnych o działaniu wzmacniającym, które przyspieszają syntezę kolagenu i elastyny. Dzięki swoim właściwościom przyspiesza drenaż limfatyczny i lipolizę, redukuje objętość i poprawia strukturę skóry
Wskazania:
- Cellulit
- Ujędrnienie tkanek
- Efekt „push-up”
- Drenaż limfatyczny

+60% LIPOLIZA

tmtsys


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.