wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

silkdermic jest nowoczesnym urządzeniem do mikrodermabrazji umożliwiającym wykonywanie krótkich zabiegów gwarantujących długotrwałe efekty. zastosowane w konstrukcji urządzenia nowoczesne rozwiązania technologiczne uniemożliwiają wykonywanie mikrodermabrazji na przypadkowych powierzchniach i gwarantują precyzję zabiegu. trechnika wykonania zabiegu jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta. precyzyjna regulacja poziomu ciśnienia (9 poziomów ustawiania wartości ciśnienia) umożliwia dostosowanie głębokości mikrodermabrazji do każdego typu skóry i każdego rodzaju zabiegu.

korund stosowany do zabiegu jest preparatem sterylnym. Po działaniu na powierzchni skóry, wraz z usuniętymi zanieczyszczeniami gromadzony jest w oddzielnym pojemniku. specjalna budowa aplikatora umożliwia wygodną pracę i bezpośrednią kontrolę obszaru zabiegu. W żadnym momencie nie ma kontaktu pomiędzy sterylnym i zużytym preparatem. do zabiegów używane są jednorazowe sterylne nakładki na aplikator.

silkdermic-m stanowi niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego gabinetu kosmetycznego i dermatologicznego oraz centrum odnowy spa. oprócz poszerzenia oferty o niezależne różnorodne zabiegi mikrodermabrazji, zabieg ten może być polecany jako wstęp i przygotowanie skóry do innych kuracji pielęgnacyjnych, aby wzmocnić i przedłużyć ich efekty.

doskonałe rezultaty przynosi wykorzystanie urządzenia silkdermic przy wykonywaniu peelingów twarzy i ciała, zapobiegawczych i leczniczych zabiegach przy starzeniu skóry, zabiegach łagodzenia efektów fotostarzenia, usuwania zrogowaceń, prosaków, rozstępów, plam, przebarwień, blizn pourazowych i po trądziku, wygładzania zagłębień, nierówności skóry, zmarszczek i linii mimicznych.

wskazania do mikrodermoabrazji silkdermic:

 • peeling twarzy i ciała
 • starzenie skóry - zapobiegawczo i leczniczo
 • fotostarzenie
 • zrogowacenia i prosaki
 • zagłębienia i nierównooeci skóry
 • skóra łojotokowa
 • zmarszczki i linie wyrazowe
 • plamy i przebarwienia
 • rozstępy Blizny pourazowe
 • blizny po trądziku
 • trądzik zaskórnikowy

w wyniku działania mechanizmu zasysania próżniowego, na którym oparta jest praca urządzenia, można zaobserwować dodatkowe efekty terapeutyczne: regenerację i uelastycznienie skóry, wzmożoną cyrkulację krwi w obszarze zabiegu, lepsze odżywienie komórek, wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, wzrost produkcji kolagenu i elastyny.

silkderm


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.