wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

dermafrac to innowacyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu, dłoni oparty na pierwszym na świecie systemie wykorzystującym technikę mikronakłuć skóry z jednoczesną infuzją aktywnego serum. mezoterapia to działający miejscowo, biorewitalizujący niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu substancji leczniczych bezpośrednio do skóry właściwej. dla maksymalnej precyzji aplikacji, nakłuwana skóra jest zasysana wytwarzanym przez aparat podciśnieniem. zasysanie skóry jest doskonałym drenażem, który pobudza krążenie i zapewnia lepsze odżywienie tkanek. zabieg jest bezkrwawy i praktycznie bezbolesny więc nie wymaga znieczulenia, trwa około godziny i nie wyłącza pacjenta z życia codziennego, jest przy tym wyjątkowo skuteczny. maksymalny czas gojenia nie przekracza jednej doby, a korzystne efekty odczuwalne są już po pierwszym zabiegu. na cały cykl składa się 3-6 zabiegów wykonywanych w dwutygodniowych odstępach czasu. metoda pozostaje na szczycie popularności od 1998, co samo w sobie jest doskonałą rekomendacją w czasach dynamicznego rozwoju technologii anty-aging.

nakłucia, których nie widać

mikronakłuwanie dermafrac jest bezpieczną, małoinwazyjną metodą odmładzania i rewitalizacji skóry. zazwyczaj, właściwy zabieg poprzedzony jest bezpyłową mikrodermabrazją korundową, wykonywaną przy użyciu jednorazowej końcówki. pozwala to usunąć rogową warstwę naskórka wraz z zanieczyszczeniami, bakteriami i nadmiarem łoju. następnie, płynne składniki aktywne zawarte w specjalnie dobranym serum są dostarczane bezpośrednio w głąb naskórka i skóry właściwej poprzez tysiące mikrokanalików powstałych w wyniku drobnych nakłuć. służy do tego ręczna głowica z rolką ze 160-cioma igiełkami wykonanymi z nierdzewnej stali, o długości 0,25 lub 0,5 mm. jest to długość konieczna do przebicia się przez barierę naskórkową, jednocześnie bez uszkodzenia głębszych warstw skóry właściwej. dzięki terapii mikroigłowej możemy zwiększyć przenikanie aktywnych substancji w głąb skóry nawet o 100 tys. razy w porównaniu z bezpośrednią ich aplikacją na skórę.

na każdy problem

mamy do wyboru cztery podstawowe zestawy gotowych preparatów: odmładzające peptydy, serum rozjaśniające, nawilżający kwas hialuronowy, serum przeciwtrądzikowe. mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje nie tyko działanie farmakologiczne wtłaczanej substacji, ale także efekt miejscowego gojenia się skóry po mikronakłuciach. stymulacja skóry zmusza ją do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji, pozwala na odbudowę uszkodzeń w skórze właściwej oraz zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, czyli podstawowych białek podporowych skóry.

dermafrac

wynikają z tego typowe wskazania do zabiegu. dermafrac jest szczególnie polecany w celu: niwelowania zmarszczek mimicznych, przywracania jędrności skóry, leczenia blizn, rozstępów, cellulitu, nawilżania i rewitalizacji skóry, usuwania przebarwień, łagodzenia zmian trądzikowych. ponadto skóra opalona i naczynkowa nie stanowią przeciwwskazania do zabiegu. we wprowadzonej przez nas modyfikacji, efekt podrażnienia skóry po nakłuciach jest łagodzony nowoczesnym laserem biostymulacyjnym, który w odróżnieniu od popularnych lamp led, charakteryzuje się większą skutecznością i dodatkowo wzmaga produkcję nowego kolagenu.

zabieg „środka”

dermafrac to propozycja zarówno dla osób, które nie chcą lub nie mogą czekać na efekty klasycznych pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych, jak i dla tych, które nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym i kosztownym zabiegom laserowym lub tradycyjnym iniekcjom. w odróżnieniu od bolesnych zabiegów wykonywanych laserem frakcyjnym lub falami radiowymi, mikronakłuwanie przy porównywalnych efektach niesie zdecydowanie mniejsze ryzyko działań niepożądanych, brak jest silnych podrażnień pozabiegowych, nie występuje też zjawisko hiper - lub hipopigmentacji skóry. zabieg może być wykonany na każdym typie cery i nie wywołuje nadwrażliwości skóry na światło, można więc wykonywać go przez cały rok. rolki do mikronakłuć, strzykawki z płynami infuzyjnymi oraz końcówki do mikrodermabrazji są jednorazowego użytku, co zabezpiecza pacjentów przed niebezpieczeństwem krzyżowego przenoszenia skórnych zakażeń grzybiczych, wirusowych i bakteryjnych.kobic


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook
Dołącz do nas instagram icon

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.