wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

przełomowy system usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, poprawy napięcia skóry  oraz ujędrniania skóry i terapii cellulitu.

z najnowszych badań wynika, iż 90 % kobiet po 25 roku życia zmaga się z nierównościami i zgrubieniami gąbczastymi na powierzchni ciała, czyli tzw. cellulitem. niewłaściwe rozłożenie tkanki tłuszczowej oraz patologiczne zmiany (o charakterze obrzękowo - włóknistym) występują w obrębie tkanki łącznej podskórnej. dotknięta cellulitem skóra jest pofałdowana, mało sprężysta, a wyglądem przypomina owoc pomarańczy- stąd potoczna nazwa tej dolegliwości. najczęściej zajętymi miejscami są uda, zwłaszcza ich tylna część, pośladki, brzuch oraz skóra ramion. medycyna estetyczna oferuje innowacyjne rozwiązanie, które pomoże w tej nierównej walce z tym problemem. system eat skinshock do bezinwazyjnego ujędrniania skóry i tkanki podskórnej został stworzony z myślą o pacjentach, którzy chcą poczuć się pięknie ze swoim ciałem. technologia eat™ skinshock oparta jest na połączeniu fal akustycznych i elektrycznych oddziałujących równocześnie na wyznaczony obszar tkanki poprzez opatentowaną głowicę.

skinshock


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.