wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

to jeden z zabiegów proponowanych przez laboratorium  filorga. jego działanie oparte jest o krioterapię czyli leczenie zimnem. poddanie wybranej okolicy ciała działaniu niskich temperatur skutkuje czynnym przekrwieniem. naczynia krwionośne początkowo szybko się kurczą, by po chwili ulec rozkurczowi.

krioterapia - leczenie

aparat wykorzystuje najnowszą z technik krioterapii - "efekt elektronicznej kostki lodu". Regulując natężenie prądu uzyskuje się stabilne zimno o pożądanej temperaturze, uwalniane bezpośrednio na skórę, bez uczucia dyskomfortu. dzięki temu aktywne substancje wykorzystywanych w zabiegu preparatów głębiej penetrują. Odzyskuje ona jędrność, elastyczność oraz blask. swoją skuteczność cryolift zawdzięcza zmianom w skóze, które zachodzą podczas kontaktu z zimnem. 

szok termiczny 

zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze. szok termiczny związany z gwałtownym oziębieniem danej okolicy wywołuje początkowo obronny skórcz naczyń krwionośnych, nastepnie pod wpływem dłuższego kontaktu z zimnem naczynia ulegają rozserzeniu.

dotlenienie skóry

 pobudzenie mikrokrążenia, zwiększa dotlenie komórek skóry, które optymalnie wykorzystują swoje zasoby.

paradoks naczynioruchowy

naprzemienny skórcz i rozskórcz naczyń nosi nazwę paradoksu naczynioruchowego i pozwala szybciej pompować krew. umożliwia wyjątkowo skuteczne rozprowadzanie składników aktywnych aplikowanych w dalszej fazie zabiegu.

kontrolowane znieczulenie skóry

cryolift umozliwia szybkie zablokowanie pracy nerwówa, co prowadzido miejscowego znieczulenia. skóra jest odpowiednio modelowana a apcjent nie odczuwa dyskomfortu. umożliwia to przeprowadzenie zabiegu, któremu normalnie towarzyszyłby silny ból tak jak na przykład silne złuszczenie warstwy rogowej w przypadku terapii odmładzania skóry.

dermokrioforeza

zwiększenie mikrokrążenia umożliwia niezwykle efektywny transport składników aktywnych. lepsza penetracja substancji jest równoznaczna z silniejszym ich działaniem na komórki.

przeciwwskazania

  • mocno unaczyniona skóra,
  • opryszczka,
  • silne migreny,
  • problemy z zatokami,
  • przeziębienia
cryolif


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook
Dołącz do nas instagram icon

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.