wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

nasz instytut jest pierwszym certyfikowanym miejsce w Płocku przeszkolenym w zakresie bezpiecznego i skutecznego wykonywania zabiegów Cooltech.

kriolipoliza !! nowosć !! to zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

nasz instytut jest pierwszym certyfikowanym miejsce w Płocku przeszkolenym w zakresie bezpiecznego i skutecznego wykonywania zabiegów cooltech

kriolipoliza !! nowość !! to zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

jak przebiega zabieg?

przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

jak długo trwa zabieg?

na danym obszarze zabieg trwa 70 minut.

na ilu obszarach można wykonać zabieg?

w trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na trzech różnych obszarach np. brzuchu i udach przy czym równocześnie na dwóch

jak często można wykonać zabieg?

zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6 tygodni. Na różnych obszarach co 3 tygodnie. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi.

kiedy jest widoczny rezultat?

widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

czy zabieg wymaga znieczulenia?

zabieg nie wzmaga znieczulenia.

kriolipoliza


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook
Dołącz do nas instagram icon

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.