wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

bodyter premium służy do wykonywania zabiegów wyszczuplających ciało, redukujących cellulit, zwiotczenia i lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, ujędrniających, modelujących, przeciwbólowych, rehabilitacyjnych, relaksacyjnych, drenażu limfatycznego. Na potrójny efekt zabiegów składa się synergiczne działanie termoterapii, elektrostymulacji i elektroporacji w połączeniu z odpowiednimi produktami kosmetycznymi. innowacyjna metoda, polegająca na jednoczesnym zastosowaniu trzech rodzajów terapii potęguje wszystkie dobroczynne efekty ich działania, zwiększa skuteczność zabiegów, skraca całkowity czas trwania kuracji i pozwala na osiągnięcie maksymalnych rezultatów w rekordowo krótkim czasie. bodyter premium umożliwia jednoczesne lub niezależne stosowanie dostępnych technik.

programy zabiegowe
programy kombinowane – siedem gotowych (łaczacych dostepne
techniki) programów zabiegowych:
1. lokalna tkanka tłuszczowa
2. łagodny, miekki cellulit
3. zwarty, twardy cellulit
4. gellulit z obrzekiem
5. modelowanie
6. ujedrnianie
7. drenaz limfatyczny
program express - półgodzinny ekspresowy zabieg.
program dowolny – umozliwia indywidualny dobóri łaczenie terapii.

termoterapia
bodyter premium  bazuje na emisji bliskiej podczerwieni, która wytwarza ciepło w warstwach leżących pod skórą, w tkance tłuszczowej i głębiej położonych strefach organizmu. wzrost temperatury powoduje znaczne przyspieszenie reakcji chemicznych, stymuluje metabolizm i lipolizę, pobudza krążenie krwi. terapia głębokim ciepłem ma dodatkowo działanie rozluźniające, odprężające i przeciwbólowe.

elektroporacja
potocznie nazywana „mezoterapią bezigłową” jest zjawiskiem zachodzącym w błonach komórkowych oraz w warstwie rogowej naskórka. na skutek działania złożonych impulsów prądowych następuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów, umożliwiając wprowadzanie w głąb skóry aktywnych składników zawartych w produktach leczniczych i pielęgnacyjnych. w zabiegach bodyter premium  stosuje się preparaty żelowe o działaniu wyszczu¬plającym, przeciwcellulitowym oraz

elektrostymulacja
bodyter premium wykorzystuje prądy niskiej i średniej częstotliwości w kierunku uzyskania efektu lipolitycznego, ujędrniającego, napinającego, wzmacniającego oraz rozbudowującego mięśnie, odprężającego i przeciwbólowego.
  • lipoactif (elektrolipoliza) działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową powodując jej rozbicie i ułatwiając eliminację;
  • gimnastyka intensywna (skurcze izometryczne) uznawana jest za najskuteczniejszą w zabiegach wyszczuplających, działa jednocześnie na mięśnie, tkanki podskórne i układ krążenia;
  • gimnastyka pasywna pobudza mięśnie do intensywnej pracy, ujędrnia i modeluje sylwetkę;
  • prądy interferencyjne;
  • tens stosowany w terapii bólu, blokuje bodźce i stymuluje wydzielanie endorfin; -prąd kotz’a (rosyjska gimnastyka) rewelacyjnie likwiduje zwiotczenia, wzmacnia i napina
    wszystkie typy włókien mięśniowych.
każdy z dostępnych prądów posiada do dziewięciu programów, które można indywidualnie dobierać dostosowując ich działanie do potrzeb każdego klienta.

żele zabiegowe
stosowane do zabiegów żele przewodzące zawierają aktywne substancje transportowane w głąb skóry na zasadzie mezoterapii bezigłowej. żel zabiegowy G-5 o działaniu wyszczuplającym i przeciwcellulitowym zawiera w swoim składzie m.in. karnitynę, arnikę górską, kilka gatunków alg. przyspiesza proces spalania tłuszczów, aktywuje metabolizm komórkowy, stymuluje mikrocyrkulację. żel toneactif zawierający m.in. kolagen, elastynę, algi ma znakomite działanie ujędrniające, uelastycznia skórę, odżywia, nawilża i rewitalizuje.
bodyter


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook
Dołącz do nas instagram icon

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.