wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

Zespół Maddalena

Instytut Kosmetologii Maddalena to wyjątkowe miejsce w Płocku. Nie wyjeżdżając z miasta, możesz poczuć się tu jak na urlopie. Zregenerować ciało i umysł, odnaleźć wewnętrzną harmonię i pozbyć się stresu. I wreszcie: poddać się kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Razem odkryjemy to, co w tobie najpiękniejsze. Możesz liczyć na nasz wysoko wykwalifikowany personel, który wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Należymy do salonów w gdzie stawia się nacisk na współpracę lekarza z kosmetyczką. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu opracowaliśmy wiele programów skojarzonego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, które przynoszą zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń skórnych. Współpracujemy ze specjalistami, do których pacjenci kierowani są w zależności od potrzeby.

Proponujemy najlepsze,  renomowane  światowe marki. Do pracy wykorzystujemy najnowszą światową aparaturę medyczną i kosmetyczną.

Jesteśmy Instytutem partnerskim światowych marek:

mesoestetic
obagi
mahler
colpolibero

 

Instytut Kosmetologii Maddalena to miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim wyglądem,  samopoczuciem i zdrowiem znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze doradztwo.

Funkcjonowanie współczesnej kobiety wymaga kompleksowych zabiegów dających wizualne i trwałe rezultaty. Łączenie wszystkich, wzajemnie uzupełniających się metod naszej oferty spełnia najśmielsze oczekiwania pacjentów.

podpiskontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.