wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

Zespół Maddalena

Witamy serdecznie na naszym blogu. Tu opowiemy Wam o zabiegach, nowościach, technologiach w branży beauty i surowcach kosmetycznych w szczególności tych naturalnych. Nie zabraknie też tematyki stricte life stylowej dotyczącej m.in  zdrowej diety, aktywności fizycznej oraz literatury fachowej.

Część informacji mogą być dla Was znane, niech więc posłużą jako przypomnienie. Inne będą zupełnie nowe a nawet na pierwszy rzut oka nieco dziwne ale dzięki nim poszerzycie repertuar codziennych nawyków, które odmienią Wasz wygląd i samopoczucie. Niektóre pomysły prawdopodobnie Was zaskoczą, inne będą stanowić wyzwanie a jeszcze inne zrealizujecie bez wysiłku. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam zmotywować się aby w codziennym życiu znaleźć miejsce na troskę o siebie.

Podamy Wam przepisy, wskazówki, naukowe fakty dotyczące urody a wszystko po to abyście czuli się dobrze i dokonywali świadomych wyborów.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie.

Inspirującej lektury !!!
Zespół Maddalenakontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook
Dołącz do nas instagram icon

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.