wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

medyczne peelingi kwasami - zabieg polega na kontrolowanym usuwaniu zmian kosmetycznych i chorobowy w obrębie samego naskórka lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej. na skórę nakłada się odpowiednio dobraną mieszaninę związków chemicznych w określonym stężeniu, które wnikają w głąb skóry wpływając na jej funkcjonowanie.
medyczne peelingi kwasami są bardzo skuteczną metodą cofania wskazówek zegara biologicznego skóry. mają bardzo korzystne działanie na skórę właściwą prowadząc do zwiększenia jej grubości bez wywoływania stanu zapalnego.
przy regularnym stosowaniu peelingów dochodzi do poprawy sprężystości i elastyczności skóry. równolegle obserwuje się zwiększoną produkcję włókien kolagenu mikro polisacharydów, co prowadzi do zatrzymania wody w głębi skóry, spłyceniu zmarszczek, a także długofalowej poprawy biologicznych i estetycznych właściwości skóry.
peelingowi mogą być poddane wszystkie części ciała. w zależności od problemu, wieku i typu skóry jest dobrany odpowiedni preparat oraz optymalny program zabiegów.

 • glicopeel classic

  wskazania: starzenie się skóry (drobne zmarszczki), nadmierne rogowacenie, skóra łuskowata, rozstępy, blizny, trądzik pospolity.

 • glicopeel k

  wskazania: łojotokowe zapalenie skóry, trądzik różowaty.

 • glicopeel kh

  wskazania: zaburzenia zabarwienia skóry (dyschromia) w obrębie szyi, dekoltu i dłoni.

 • glicopeel s - body peel

  wskazania: trądzik, łuszczyca, starzenie.

 • argipeel

  wskazania: wrażliwa skóra,odmładzanie, drobne zmarszczki, cera zniszczona słońcem, poprawa grubości, jędrności skóry, rozszerzone pory, przebarwienia.

 • azelac

  wskazania: zapalny i niezapalny trądzik różowaty, zapalny i niezapalny trądzik pospolity, łuszczyca, zapalenie mieszków włosowych, cera naczynkowa, melasma i inne plamy barwnikowe.

 • lactipeel

  wskazania: przebarwienia, fotostarzenie (plamy posłoneczne, wiotkość, zmarszczki), skóra przesuszona, trądzik.

 • mandelac

  wskazania: starzenie skóry, melasma, słaby i umiarkowany trądzik, zapalenie mieszków włosowych.

 • retises ct - peeling dwufazowy

  wskazania: zniszczona skóra z dużą ilością zmarszczek i plam barwnikowych, fotostarzenie, przebarwienia, melasma, trądzik.

 • glicopeel 20%, 50%, 70% - to peeling anti-aging w widoczny sposób poprawiający kondycję skóry i podkreślający jej piękno.

  wskazania: zmarszczki, utrata elastyczności, utrata blasku, przebarwienia, trądzik pospolity, nierówności skóry.

 • glicopeel - body peel - peeling dermatologiczny całego ciała na bazie kwasu glikolowego i wyciągów komórkowych.

  wskazania: zanieczyszczona, łojotokowa skóra pleców i dekoltu, jako kuracja odświeżająco odmładzająca całego ciała w przypadku zmęczonej, odwodnionej skóry, jako wypełnienie i przygotowanie do zabiegów wyszczuplających oraz do poprawy penetracji składników aktywnych. Najlepsza kuracja to od 3 do 6 zabiegów 2 razy w roku.

 • terapie łączone - zastosowanie terapii łączonych pozwala na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów, których nie można uzyskać stosując tylko jedną technikę. kombinacja zabiegów zawsze dobierana jest indywidualnie. Można zastosować kuracje działające precyzyjnie na wybrany problem lub ogólnie poprawiające kondycję i wygląd skóry. w zależności od stanu i potrzeb skóry i jej napięcia, ilości przebarwień, naczynek czy krostek, głębokich bruzd i zmarszczek dobrana jest taka metoda, która w możliwie najkrótszym czasie pozwoli na uzyskanie maksymalnych efektów.

  terapie łączone najczęściej obejmują połączenie technik mezoterapii, peelingów, ultradźwięków, mikrodermabrazji. właściwie dobrane i systematycznie wykonywane mogą o wiele lat opóźnić moment zastosowania bardziej inwazyjnych zabiegów. poprawiają funkcjonowania skóry, która nabiera blasku, świetlistości a kolejna zmarszczka pojawia się zdecydowanie później.
  sprawdź również w dziale technologie

peeeling


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.