wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

zabiegi dermokosmetyczne dla skóry problematycznej - specjalna ochrona dla specjalnych potrzeb.

cellucur stworzony został specjalnie dla wsparcia skóry potrzebującej pielęgnacji. reprezentuje dodatkowy obszar produktów pielęgnacyjnych.
filozofia cellucur łączy innowacyjną wiedzę kosmetyczną i medyczne doświadczenie w trosce o zdrową skórę, z czego wywodzi się termin "cosmeceutical".
ważne jest, żeby zabiegi były dopasowane ze względu na rodzaj skóry, jej typ, w zależności od potrzeb skóry oraz pory roku.
gama cellucur zawiera zawiera specjalne produkty, takie jak krem zmiękczający (stosowany w przypadku uszkodzonych tkanek).
połączenie produktów cellucur i reviderm skin peeler professional zapewnia skuteczność zabiegów.
doskonałe rezultaty zabiegów możliwe są do osiągnięcia w nastepujących przypadkach:

- skóra zanieczyszczona
- blizny / uszczkodzenia
- skóra dojrzałą ze spowolnionym przebiegiem procesu metabolizmu
- skóra zniszczona promieniowaniem uv
- rozstępy
- cellulit 

zabiegi:

  • zabiegi zmniejszające blizny pourazowe i ubytki skórne
    blizna jest tkanką łączną, włóknistą zastępującą ubytki skóry właściwej. cechuje się zanikiem swoistego poletkowania skóry, ścieńczeniem naskórka, brakiem przydatków, zmniejszeniem sprężystości oraz wygładzeniem liniii skórno - naskórkowej. tkanka blizny w porównaniu do zdrowej tkanki ma szczególną właściwość: jest sztywna i nieelastyczna, poniewa zawiera mało elastycznych włókien kolagenowych. ponadto jest skłonna do marszczenia się i twardnienia. tkanka blizn często obojętna jest na działanie promieni słonecznych (nie opala się), ponieważ w procesie gojenia melanocyty nie są produkowane lub produkowane są w bardzo małych ilościach. poza tym przy dużych bliznach może wystepować brak przydatków skóry tj. włosy, gruczoły łojowe, potowe.

    celem zabiegów na bliznach jest optyczne poprawienie ich wyglądu.
    (Przeczytaj więcej o leczeniu blizn >>>)

cellucur


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.