wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

absolutnie bezbolesny i bezpieczny, nieiwazyjny bi-polarny system rf do walki z cellulitem i otyłością.

thermalipo II oferuje bezbolesną metodę leczenia cellulitu, zwiotczałej skóry i otyłości. zmniejsza się objaw "skórki pomarańczowej"; obszary poddane zabiegowi stają się jędrniejsze i mają ładniejszy koloryt. pacjenci nie muszą obawiać się skutków ubocznych.
optymalnie dobrane częstotliwości thermolipo II unikają stymulacji mięśni, a jednocześnie osiągają optymalną głębokość konieczną do stosowania na miejscowo skoncentrowanej tkance tłuszczowej.

likwiduje cellulit i zmienia sylwetkę.
jest to przełomowa technologia oparta na selektywnej termoindukcji fal radiowych. tłuszcz ulega lizie na skutek zniszczenia adipocytów, przy czym nie dochodzi do uszkodzenia otaczających tkanek, komórek nerwowych oraz naczyń krwionośnych.

zabieg jest bezbolesny.

  • jest oparty na unikalnej technologii amfli (automatic multi frequency and low  impedance).
  • jest najbezpieczniejszą dostępną technologią. skutecznie likwiduje tkankę tłuszczową i przywraca ciału szczupły wygląd.
  • nie tylko redukuje cellulit i wyszczupla, ale powoduje również zagęszczenie kolagenu, czego rezultatem jest gładsza, bardziej napięta i młodziej wyglądająca skóra. już po kilku pierwszych zabiegach pacjenci cieszyć się będą nowym, młodszym wyglądem swojego ciała.
  • został zaprojektowany przez dermatologów dla łatwego przeprowadzania zabiegów, a jego skuteczność została potwierdzona na setkach pacjentów.

w zalezności od przypadku obszaru zmian okres leczenia trwa od 3 do 4 miesięcy. w tym okresie przeprowadza się od 8 do 12 zabiegów, w odstępach czasu od 7 do 10 dni. najlepsze rezulataty zabiegów, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, osiąga się w przedziale wieku 18-60 lat.

skuteczny w zabiegach na brzuch, uda, pośladki kolana i ramiona:

  • rezultatem redukcji tkanki tłuszczowej i zagęszczenia kolagenu jest napięta, o młodym wyglądzie skóra,
  • rezultaty zabiegu podobne do liposukcji,
  • efekty widoczne już po kilku zabiegach,
  • bezpieczny, łagodny, bez ryzyka, bezbolesny,
  • nieinwazyjny: pacjenci mogą natychmiast wznowić normalną aktywność,
  • udowodniona skuteczność na setkach pacjentów.

dwubiegunowy aplikator thermalipo II zapobiega rozproszeniu energii koncentrując ją na powierzchni zabiegowej. Aplikator generuje wysokie natężenie bez powodowania bólu , co jest kolejną zaletą technologii amfli.

dzięki wyjątkowym możliwością tego urządzenia w trakcie jednej sesji zabiegowej można zredukować zlokalizowane na tej samej powierzchni zabiegowej: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, zwiotczałą skórę.

therm2cialo2


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.