wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

nowoczesna technologia oparta na zastosowaniu fali ultradźwiękowej do przeprowadzania zabiegów poprawiających kondycję skóry spowalniających proces starzenia. ultradźwięki pozwalają na relaksujący i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.

terapeutyczne i kosmetyczne korzyści z zabiegów ultradźwiękowych:

 • rozbijają struktury molekularne produktów kosmetycznych pomagając im w penetracji;
 • zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają wchłanianie tkankowe;
 • rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i limfy;
 • pobudzają przemianę materii i usprawniają oddychanie tkankowe;
 • wydzielają ciepło, które odpręża tkanki i mięśnie;
 • mają kojący i regenerujący wpływ na rany, hamują procesy zapalne;
 • rozpuszczają skrzepy, działają przeciwbólowo;
 • redukują opuchlizny i obrzęki, zmniejszają napięcie mięśni;
 • podnoszą stopień regeneracji komórek i nawodnienia skóry;
 • oczyszczają skórę oraz nadają jej zdrowy blask i świetny wygląd;
 • poprawiają stan skóry trądzikowej i zmniejszają rozmiary porów,
 • pomagają wygładzić zmarszczki.

zabiegi:

 • liposukcja ultradźwiękowa - rozbijanie komórek tłuszczowych
 • peeling kawitacyjny - jest jedną z zaawansowanych technologii oczyszczania twarzy, która jest niezwykle skuteczna (80-98%). dzięki urządzeniu, które wytwarza wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości przyspieszane jest krążenie krwi i przemiana materii. następuje wzrost metabolizmu komórkowego, rozdrobnienie zwapnień, szybkie usuwanie zanieczyszczeń skóry, obumarłych komórek oraz nastepuje głębokie oczyszczanie porów. następuje również wygładzenie zmarszczek poprzez wprowadzanie preparatów do skóry (sonoforezy)i jej głębokiego nawilżenia. W efekcie całkowicie bezbolesnego zabiegu nawilża i dotlenia się skóra, poprawia się wymiana jonowa i wzmaga produkcja kolagenu i elastyny. 
 • sonoforeza- to relaksacyjny i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. ciepło wytworzone poprzez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzonym substancjom leczniczym działającym uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszającym leczenie zmian trądzikowych, a także preparatom kondycjonującym skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną i wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie oraz dokłądne odżywienie. ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidują cellulit.

techniki łączone z ultradźwiękami:

 • jonoforeza - to metoda polegająca na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą sił pola magnetycznego. do zabiegów użyte są tylko specjalne substancje związków chemicznych, które ulegają rozpadowi na jony. jony wprowadzane do skóry metodą jonoforezy gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej, skąd zostają odprowadzone głębiej za pośrednictwem sieci naczyń krwionośnych oraz poprzez ujścia gruczołów potowych. zastosowanie jonoforezy powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegu, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek oraz korzystnemu wpływowi prądu na tkanki.
 


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook
Dołącz do nas instagram icon

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.