wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

terapia fotodynamiczna jest techniką leczenia opartą o związek fotoaktywatora ze źródłem światła i właściwą długością fali świetlnej. połączenie to powoduje uwalnianie wolnych rodników, co stymuluje metabolizm docelowych komórek, prowadząc do remodelingu tkanek i całkowitej odbudowy skóry.

fotoaktywator renophase® z chlorofiliną i 5-ala jest stosowany w połączeniu z fototerapią led

badania kliniczne potwierdzają, że aktywne składniki renophase skutecznie przygotowują komórki skóry na działanie promieni i w znaczący sposób zwiększają, jakość i trwałość osiągniętych rezultatów. badania odnotowały większą satysfakcję pacjentów.

po skutecznej stymulacji, skóra się odbudowuje na drodze zwiększonego dotlenienia komórek i wytwarzania nowych włókien kolagenowych.

technologia Renophase Photoregeneration pozwala na synergiczne i zupełnie wyjątkowe łagodzenie widocznych objawów heliodermii: zmarszczki, zgrubiała skóra, brak elastyczności, zwiotczenie skóry twarzy i szyi, utrata świetlistości.

liczne mechanizmy przyspieszonego metabolizmu skóry intensywnie wygładzają, likwidują zmarszczki, w znacznym stopniu wpływając na efekt ogólnego odmłodzenia.

ta nowa technologia leczenia światłem koryguje objawy starzenia się skóry, niezależnie od jej rodzaju.

jak wygląda sesja lecznicza?
na skórę zostają nałożone preparaty fotostymulujące. następnie włączane jest źródło światła. w zależności od zabiegu, stosuje się różne metody laseroterapii. po zabiegu, przez kilka godzin może się utrzymywać zaczerwienienie skóry, ale skóra jest o wiele bardziej rozświetlona. pacjenci mogą nałożyć make-up po zabiegu.

częstotliwość
najlepsze rezultaty osiąga się po sesji 4-6 zabiegów co 3-4 tygodnie. dla podtrzymania efektu zalecamy zabiegi przypominające co 4-6 miesięcy.

fotodynam


kontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook
Dołącz do nas instagram icon

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.