wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

Elżbieta RutkowskaRytuał Hawajski to masaż całego ciała zapewniający głęboki relaks i odprężenie, zaspokajający ludzką potrzebę fizycznego kontaktu. Lomi-Lomi Nui zaliczany jest do grupy masaży polinezyjskich i do Polski dotarł całkiem niedawno.

W tradycyjnym wydaniu masaż odbywał się na kamiennym stole (ołtarzu) i poddawały mu się osoby w przełomowym momencie swojego życia. Przygotowywał on władcę do objęcia tronu, podróżnika do dalekiej podróży, każdego człowieka do podjęcia ważnej decyzji. Obecnie masaż ten zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem i doskonale odpręża.

W dzisiejszych czasach niemal wszyscy prowadzimy nerwowy tryb życia. Stres , który w niewielkich ilościach mobilizuje, w nadmiarze może być przyczyną różnorodnych schorzeń. Wywołuje bóle głowy, kręgosłupa, bezsenność, depresje, nerwice, choroby układu krążenia. Masaż uwalnia nasze ciało od napięć, sprzyja wypoczynkowi i poprawia samopoczucie. Zaspokaja również potrzebę bliskiego kontaktu z drugą osobą, gdyż w obecnych czasach dorosłym bardzo brakuje dotyku. Podczas zabiegu masujący zapewnia osobie masowanej pełną akceptację, życzliwość, ciepło i wsparcie. Dlatego rytuał ten często określamy jest masażem „kochających rąk”

Masaż odbywa się w ciepłym, oświetlonym świecami pomieszczeniu. Wykonuje się go stosując ciepły olejek polewany bezpośrednio na skórę. W trakcie otacza nas odpowiednio dobrana muzyka służąca zwiększeniu efektywności i zapewniająca harmonijną atmosferę. Masaż wykonywany jest przedramionami, a każdy ruch jest zharmonizowany z muzyką. Ruchy są płynne i precyzyjne ze zmiennym naciskiem. Dopasowywany jest zawsze indywidualnie i obejmuje najpierw tylną, a potem przednią stronę ciała. Masowane są także stopy, dłonie, okolice stawów oraz głowa.
Ponieważ powrót do „realnego” świata odbywa się bardzo powoli po masażu pacjent powinien chwilę poleżeć, wyciszyć się i skupić na odczuciach, aby uniknąć stresu związanego z pośpiechem.

Według filozofii Hawajczyków masaż Lomi-Lomi ma nie tylko właściwości lecznicze, ale także służy głębokiej osobistej transformacji i prawdziwemu „spotkaniu” z własny ciałem i duszą.

Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym wypoczynku i pełnego relaksu.

Zapraszam
Elakontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.