wybierz zabieg

umów się na wizytę: tel.: (24) 268 95 46

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc często klienci pytają mnie:
Co zrobić, żeby dobrze wyglądać na plaży?
Jak pozbyć się oponki na brzuchu czy nadmiaru tłuszczu z bioder?
Jest wiele sposobów na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.. Jednak technologia Cooltech należy do najskuteczniejszych. Jest przy tym nieinwazyjna i bezbolesna, nie wyłącza z codziennych obowiązków i nie wymaga rekonwalescencji, a efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu.
Dzięki odpowiednio zaprogramowanemu procesowi chłodzenia w trakcie zabiegu następuje selektywne uszkodzenie tkanki tłuszczowej, które nie dotyczy leżącej powyżej skóry oraz naskórka. Specjalna głowica zasysa podciśnieniowo konkretny obszar (np. brzuch, bryczesy). W ten sposób wyizolowana tkanka może być schłodzona do -8 stopni w bardzo krótkim czasie. Pacjent w trakcie 70-minutowego zabiegu nie odczuwa żadnego dyskomfortu, a rezultat jest widoczny po około 1-3 miesiącach.
Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
Bardzo ważne jest, aby 24 godziny przed zabiegiem nie smarować na skórę kremów, kosmetyków i leków stosowanych miejscowo, nie spożywać alkoholu i leków, które mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia siniaków (np. Aspiryna, Ibuprofen).
Po zabiegu również należy zaprzestać smarowania obszaru zabiegowego, unikać sauny gorącej kąpieli i prysznica, jacuzzi, pływania w basenie przez dobę. A przez 2 doby zaniechać intensywnej aktywności fizycznej i alkoholu.
Dlatego zapraszam serdecznie do rozpoczęcia programu odchudzającego już teraz, aby cieszyć się pięknym i szczupłym ciałem latem.

Justynakontakt

logo
ul. Wyszogrodzka 14a
09-402 Płock

Dołącz do nas facebook

godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 - 15.00

umów się na wizytę

tel.: (24) 268 95 46

newsletter

otrzymuj informacje o promocjach.

zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Kosmetologii Maddalena wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.